O SPOLEČNOSTI

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost, působící na znojemském realitním trhu nemovitostí již 15. rokem.

Nabízíme klientům komplexní služby v oblasti zprostředkování prodeje, nákupu a pronájmu všech typů nemovitostí. Máme za sebou i řadu úspěšných developerských projektů v bytové výstavbě. Naší prioritou je spokojený klient – prodávající i kupující. Klademe především důraz na profesionální a korektní přístup ke všem našim klientům. Cílem je poskytovat služby na vysoké úrovni, proto investujeme do nových marketingových nástrojů, rozšiřujeme a zkvalitňujeme stávající kapacity,  sledujeme aktuální trendy a změny na realitním trhu.

Naši makléři jsou komplexně vzdělaní v základech právních norem, stavební problematiky, daní a financování bydlení. Znalosti si nadále průběžně doplňují a rozšiřují více informací navštivte stránku Naše služby.

   

Ke zvýšení jistoty a komfortu našich klientů spolupracujeme s dceřinou společností PREMIA FINANCE s.r.o., zajišťujeme kompletní servis při výběru a vyřízení hypoték na bydlení. PREMIA Finance působí na trhu již od roku 1997, za tu dobu společnost získala  cenné zkušenosti a kontakty v oblastí financování bydlení. Jsme schopni klientům nabídnout hypotéku či úvěr z  předních českých a zahraničních bank a stavebních spořitelen. Pro více informací navštivte stránku Financování.

Naši makléři jsou komplexně vzdělaní v základech právních norem, stavební problematiky, daní a financování bydlení. Znalosti si nadále průběžně doplňují a rozšiřují více informací navštivte stránku Naše služby.