Všechny naše reference najdete na našich profilech na Seznamu - Firmy.cz a Googlu.

Do naší první koupě nemovitosti jsem vstupovla, přiznám se, s určitou obavou a nervozitou. Ta ze mě postupně opadla a byla jsem s průběhem velmi spokojena. Koupi jsme realizovali přes Ing. Natálii Vašíkovou. Super vystupování, přímé jednání a navíc nám zajistila i financování koupě s lepším úrokem, než náš dlouholetý bankovní poradce. Doporučuji!

Pfreedom 68 12. října

Se službami pana Ellera jsme byli maximálně spokojeni,vyřešil za nás všechny problémy,související s prodejem domu.Děkujeme a doporučujeme.

Renatka B. 5. října

S realitní kanceláří PREMIA Reality s.r.o. jsme s manželkou prováděli koupi, pronájem i následný prodej bytu ve Znojmě. Po celou dobu se o všechno naprosto profesionálním způsobem staral pan Eller. O vše bylo řádně postaráno a naší jedinou "starostí" byl vždy jen podpis dokumentů. Při následné koupi bytu v Brně nám byla velice nápomocna Ing. Vašíková, která s neobyčejnou odborností a s nevšední pečlivostí zařídila financování celé transakce i všechno kolem převodu nemovitosti.

Petr A. 1. srpna

Naše spolupráce byla založena na komunikaci s paní Václavkovou a následně se slečnou Vašíkovou a byli jsme velice spokojení. Skvělé jednání, rychlé vyřízení, ochota, podrobné vysvětlení jednotlivých kroků a postupů. Nabídla nám velký výběr možností a pomohla nám vybrat si tu nejlepší možnou variantu, abychom byli spokojení. Vše proběhlo bez komplikací a spolupráce byla na 100% úžasná. Tato realitní kancelář je velice dobrá volba. Určitě doporučujeme.

Katka V. 31. května

S makléřem panem Ellerem jsme byli velmi spokojeni jeho jednání je velmi profesionální, pečlivé a vstřícné. Poskytl nám veškerou pomoc při prodeji našeho bytu od inzerce (mimo jiné zajištění velmi krásných fotografií) po různé dílčí kroky v rámci procesu prodeje a v závěrečné fázi taktéž pracoval na zajištění převodu dokumentace, energií, energetického štítku a dalších formálních záležitostí. Některé jeho služby považuji i nad rámec našeho klientského vztahu a povinností. Děkujeme!

Lydie D. 10. května

S realitní kanceláří jsme maximálně spokojeni, konkrétně s panem Ellerem. Profesionální přístup, zodpovědné jednání, ušetřil nám spoustu času i starostí při prodeji rodinného domu. Poradí, když si s něčím nevíte rady, všechny postupy podrobně vysvětlí. Všem zájemcům můžeme vřele doporučit.

Petr Š. 4. května

S realitní kanceláří jsme maximálně spokojeni, konkrétně s panem Ellerem. Profesionální přístup, zodpovědné jednání, ušetřil nám spoustu času i starostí při prodeji rodinného domu. Poradí, když si s něčím nevíte rady, všechny postupy podrobně vysvětlí. Všem zájemcům můžeme vřele doporučit.

Petr Š. 4. května

Měli jsme možnost spolupráce se slečnou Vašíkovou a s lepším profesionálním přístupem, ochotou a pochopením dané situace jsme se nesetkali. Velice lidsky přístup.Vše vyřídila za nás, spoustu věcí i nad rámec svých povinností. Vše dokonale vysvětlí a poradí. Zřidila nám tu nejlepší sazbu jaká v tu chvíli byla na tehu dostupná. Člověk, kterého ta práce opravdu baví a naplňuje.

Gabi B. 15. dubna

Velké díky makléři panu Ellerovi za překvapivě rychlý prodej nemovitosti . Je profík ve svém oboru ,mohu jen doporučit.

Erni J. 17. března

Doporučuji služby realitního makléře pana Ellera - Premia reality, který perfektně zprostředkoval prodej naší nemovitosti a následně zajistil bezproblémovou realizaci a provedení samotného prodeje. V každém případě jeho služby můžeme jen doporučit.

Lb Maxovka 10. března

Z mé strany velká spokojenost se službami realitní kanceláře Premia reality v zastoupení realitního makléře pana Ellera,který mi vyšel vstříc v koupi nemovitosti a hlavně v urychlení služeb,spojené s jejich prodejem. Za mě vřelé doporučení.

Petra V. 9. února