Reference na Google

Vítejte na stránkách nejlépe hodnocené realitní kanceláře na Znojemsku

Hodnocení na Firmy.cz zjistit více

Jsme nejlépe hodnocená realitka Znojemska


Reference na GoogleHodnocení na Firmy.cz zjistit více

REFERENCE

Hodnocení naší společnosti jsou převzata z veřejných zdrojů a stránek pro reference, kde najdete jejich kompletní přehled.

Hodnocení na Firmy.cz
4,9 (138)
Reference na Google
4,8 (100)

Na paní Natálii Vašíkové, která realizovala prodej mé nemovitosti, si cením nejenom jejího profesionálního přístupu jako je odbornost, flexibilita a transparentnost, ale i idividální přístup ke klientům. Těmito vlastnosti pomohla předejít jakýmkoliv konfliktům obou zúčastněných stran. Kdykoliv byla dostupná a ochotná trpělivě a empaticky požadavky zkomunikovat a vyřešit. Spolupráce s ostatními spolupracovníky Premie probíhala vstřícně a bez prodlení. Děkuje Marcela Kádeková

Marcela Kádeková 11. 5. 2023

Výborná spolupráce, profesionální přístup a komunikace, vše do detailu naplánováno. Tímto děkuji paní Vašíkové při prodeji bytu v Hodoníně.

Dagmar Geb 9. 5. 2023

Za mě vše v pořádku příjemná a vstřícná spolupráce.

Martina Cholvadtova 3. 5. 2023

Realitka, která nám dopomohla změnit život k lepšímu. Naprosto vynikající personál, zejména slečna Vašíková,která vždy vše ochotně vyřídila a vysvětlila. S manželem jsme byli velmi spokojeni a jsme rádi, že jsme naše bydlení a důvěru vložili do jejich rukou. Děkujeme z celého srdce.

Lucka Hradská 2. 5. 2023

Skvělá práce, slečny Vašíkové a celého týmu Premia Reality s. r. o. ve Znojmě, k bezproblémovému vyřízení prodeje a všech formalit. Děkujeme moc. Jan a Marie Lovětínští

Marie Lovetinska 27. 4. 2023

Děkujeme velmi milé paní ing. Vašíkové za zprostředkování koupi bytu, vše proběhlo naprosto v pořádku a profesionálně a odborně bez nějakých zbytečných průtahů. Vyorálek

huron x 27. 4. 2023

Profesionální jednání, poradí, pomohou s celým procesem prodeje, ale i nákupu nemovitosti. Mohu jen doporučit.

Sona Bystricka 24. 4. 2023

Z vlastním zkušenosti mohu vřele doporučit. Perfektní jednání a skvělé vystupování. Děkujeme za realizaci našeho snu .

Ondra Žák 19. 4. 2023

Spokojenost s Premia Reality... Děkujeme za prodání našeho baráčku... A děkujeme za kladný přístup pan Milan Eller

Hadrouska 17. 4. 2023

Moc doporučuji! Služeb pana Ellera jsem využil opakovaně a vždy byl pečlivě připravený a vše proběhlo bez sebemenšího problému.

Tomáš Musil 10. 3. 2023

Výborná spolupráce. Vřele doporučuji

Xaokeke 28. 2. 2023

Slečna Natálie byla naprosto profesionální, navíc velmi ochotná, vstřícná a kdykoliv bylo něco potřeba, tak to zařídila. Díky ní máme konečně byt, který jsme si tak moc přáli. Děkujeme ❤️

Janalosova JL 11. 2. 2023

Maximální spokojenost.

Idrugdova 11. 2. 2023

Komplexní a nadstandartní přístup ke klientovi. Paní Ing. Vašíková dokázala z téměř nemožného zařídit možné. Velice děkujeme za úsilí a odvedenou práci. Vřele doporučujeme, hodnocení 5 z 5!

Petr Tomáš 10. 2. 2023

Příjemné jednání a vstřícná komunikace a profesionální přístup.

Kateřina Žáková 6. 2. 2023

Oceňuji profesionální, osobní přístup a jednání na rovinu od paní Václavkové. S realitní kanceláří Premia určitě seženete bydlení podle vašich představ, takže doporučuji všem.

Vanda 4. 2. 2023

Perfektní servis i na dálku, jsme z daleka a přesto vše k naprosté spokojenosti, mohu jen doporučit.

Václav Betka 2. 2. 2023

Moje zkušenosti s realitní kanceláři jsou pozitivní, profesionální přístup, rychlá komunikace a pomoc s financováním koupě. Díky

Honza Šula 30. 1. 2023

Prodej rodinného domu v zastoupení paní Václavkové byl bezproblémový , můžeme jen doporučit. Děkujeme Kalinovi

Kalina Ra 30. 1. 2023

Měl jsem osobní zkušenost s touto realitní kanceláři a musím říct , že jednání a osobní přístup k mé osobě byl ne jen přátelský , ale i vysoce profesionální. Vše , na čem jsme se domluvili platilo a informace byli vždy jasné a přesné. Do dnešní doby bydlím v rodinném dome koupeném přes Premia Reality a jsem spokonený. Tuto realitní kancelář určitě všem doporučuji.

Peter Pucher 26. 1. 2023

Great, everything went smooth. Nathalia was very helpfull with filling contracts.

Marcin Dryjer (Rvdv) 26. 1. 2023

Přes PREMIA Reality jsem řešil koupi rodinného domu. Jsou to profesionálové v oboru, celá transakce proběhla naprosto bez problémů, vždy poradili se vším.

Jakub Smolik 20. 1. 2023

Jednání této realitní kanceláře je naprosto profesionální. Svým ochotným a milým přístupem, jmenovitě ze strany paní Václavkové, byla celá spolupráce velice příjemná, a to nejen díky profesionálnímu vystupování, ale především ve spolehlivém a rychlém poskytnutí cenných informací a rad při shánění nemovitosti.

Pavlína Nováková 19. 1. 2023

PREMIA Reality jsou jedničkou ve Znojmě. Vyjdou Vám maximálně vstříc a dělají pro Vás první poslední. Mohu jen doporučit!

lucie bulínová 19. 1. 2023

Děkuji PREMIA Reality v zastoupení paní Václavkové za profesionální služby a přístup při hledání bytu k pronájmu ve Znojmě. Vždy velmi vstřícné a milé jednání, rychlá reakce na veškeré dotazy. Můžu jenom doporučit.

Kristýna Blažíčková 19. 1. 2023

Služeb pana Ellera jsem využila opakovaně a vždy na jedničku. Pečlivě připravený, spolehlivý a zodpovědný. Moc doporučuji!

Anna 95 Navrkalová 18. 1. 2023

Pan příjemnej vše vysvětlil a poradil .

Petrcech 4578 18. 1. 2023

Oceňuji skvělý přístup a rychlé a vstřícné jednání. Obzvláště děkuji pani Václavkové a mohu jen doporučit.

Michaela Konupčiková 18. 1. 2023

Premia reality bych urcite doporučila známým. Nejen za úspěšne a rychle provedeni cele transakce ale i za cely prubeh od A do Z. Profesionalni přístup, jednání na rovinu.

Aneta Dohnalová 17. 1. 2023

Profesionalita ve všech směrech. Paní Vašíková ochotná a vstřícná. Mohu jen doporučit.

Martin Hopian 5. 1. 2023

Spolupráci se slečnou Vašíkovou mohu jen doporučit. Velmi profesionální a proaktivní přístup, vždy se snažila vyjít vstříc a byla velmi ochotná. Velice mi usnadnila nákup nemovitosti.

Gena Martin 30. 12. 2022

Děkujeme za zprostředkování prodeje bytu, slečna Vašíková se o vše postarala velmi ochotně a flexibilně. Perfektní přístup, profesionální vystupování a především úspěšný výsledek dle našich představ. Moc děkujeme a můžeme jedině doporučit.

Lukáš Peroutka 22. 12. 2022

Absolutne nejlepsi realitni kancelář na Znojemsku. Přístup slečny Natálie Vašíkové naprosto profesionální. Natalie byla po celou dobu prodeje nemovitosti velmi ochotná, o všem nás informovala a udělala naproste maximum pro prodej naší chaty. Mnohokrát děkujeme a doporučujeme vřele všem dál❤️

Reichlovanikola 21. 12. 2022

Super služby ,příjemné prostředí a ochotný personál. Vřele doporučuji.

Libor Reichl 15. 11. 2022

Jsem velice spokojená se spolupráci s panem Milanem Ellerem. Vždy mi vyšel ochotné vstříc. Dávám jedničku.

Jakob Marina 14. 11. 2022

S realitní kanceláří jsme maximálně spokojeni, konkrétně s panem Ellerem. Profesionální přístup, zodpovědné jednání, ušetřil nám spoustu času i starostí při prodeji rodinného domu. Poradí, když si s něčím nevíte rady, všechny postupy podrobně vysvětlí. Všem zájemcům můžeme vřele doporučit. Šinoglovi

Petr Šinogl 12. 11. 2022

Musím vyzdvihnout práci paní Vašíkové. Velmi nám pomohla s koupí domu a s vyřízením hypotéky. Je laskavá, pracovitá, ochotná a spolupráce je prostě na 1*. Rozhodně doporučuji.

Klára Tomášová 9. 11. 2022

Chtěl bych kladně ohodnotit jednání paní Ing. Vašíkové, která vstřícně a aktivně mi pomáhala při nákupu nemovitosti. Příjemný a lidský přístup, kterého si cením. Děkuji

Pavel Brychta 13. 10. 2022

Děkuji realitní kanceláři Premia Reality za zprostředkování prodeje rodinného domu, jmenovitě paní Petře Václavkové, vždy velice ochotné, spolehlivé a rychlé. Jednání bylo příjemné a velice profesionální. Paní Václavková Operativně nám poskytovala cenné rady a předkládala řešení všech problémů, které bylo nutno průběžně řešit. Realitní kancelář vše zařídila od přípravy prodeje - posouzení nemovitosti, zhotovení fotodokumentace, zveřejnění nabídky domu k prodeji a jednání se zájemci, přes zajištění technických i právních dokumentů souvisejících s prodejem, organizaci podpisů smluv a zajištění provedení změn vlastnického práva v katastru nemovitostí, až po organizaci předání domu a asistenci při přepsání energií na nového vlastníka. Díky za skvělý servis.

Lenka Musilová 10. 10. 2022

Velmi rychlý, spolehlivý a ochotný personál.

Jana Brand 3. 10. 2022

Děkuji moc Premia Reality za pomoc při koupi rodinného domku. Byla jsem velmi spokojená. Zvláště Ing. Vašikove za lidský a profesionalni přístup.

Brusetová 28. 9. 2022

Jednala jsem s ing. Natálií Vašíkovou, vše srozumitelně vysvětlila. Vystupovala velmi příjemně, profesionálně.

Bohumila Defeldová 26. 9. 2022

Velká spokojenost s paní Vašíkovou, Natálie mi vždy vše trpělivě vysvětlila, její přístup je vysoce profesionální a zároveň lidský. Díky ní mám zpět viru v realitní makléře. Mohu jen a jen doporučit. Děkuji

Martina y 26. 9. 2022

Slečna Vašíková, mi zprostředkovala prodej starší nemovitosti. Začalo to tržním odhadem, který byl proveden rychle a přesně. Následně jsme se dohodli i na zprostředkování prodeje. Prodej byl vyřízen velmi rychle a nezkušenému člověku jako mně, mi celý průběh skvěle vysvětlila a to i přes mé někdy zdlouhavé dotazy. Slečnu Vašíkovou mohu jen doporučit pro její profesionalitu, skvělou spolupráci a komunikaci,

Vojta Defeld 25. 9. 2022

Děkuji za zodpovědný a vstřícný přístup pana Milana Ellera a za jeho odbornou pomoc. Vše probíhalo rychle a kvalitně. Rozhodně doporučuji.

Milan Havlík 24. 8. 2022

Velmi děkuji panu Ellerovi za profesionální a velmi rychlé zprostředkování prodeje. Já sama se s ním setkala pouze 1x, jinak vše proběhlo telefonicky a emailem. Takto si představuji ochotu realitní kanceláře, když prodávající strana nemá čas a možnosti jezdit 100km daleko. Kdo ještě váhá, zda tuto realitní kancelář oslovit, doopravdy doporučuji, stačí začít pouze jedním emailem a pak už vše řeší sami během chvilky. Tímto děkuji panu Ellerovi & PREMIA týmu.

Ilona Balcarová 23. 8. 2022

Realitní kancelář PREMIA Reality a makléřka Ing. Petra Václavková se mi kompletně postarali o organizaci nákupu bytu, jeho pronájmu po celou dobu vlastnictví a konečně i nyní o jeho výhodný prodej. Jsem maximálně spokojená s profesionalním a zároveň chápavým přístupem všech. Mohu jen doporučit!

Kamila Rychtářová 1. 8. 2022

Zkušenost dobrá, solidní jednání, makléř paní Václavková byla vždy k dispozici a v pohodě. Můžeme doporučit!

Mikelsedlak 31. 7. 2022

Panu Ellerovi patří velký dík za zprostředkování prodeje našeho pozemku. Prodej byl řešen víceméně na dálku, protože v této oblasti nebydlíme. Vše probíhalo na výbornou. Pan Eller řešil i dodatečné věci, až nad rámec svých povinností sjednaných ve smlouvě, které nám výrazně pomohly. Tuto kancelář můžeme opravdu jenom doporučit.

Marie Mašková 29. 7. 2022

Paní Vašíková je opravdový profesionál,jsem velice spokojen. Dávám velkou 1*.

Peta Korus 26. 7. 2022

Velká spokojenost s paní Vašíkovou, jsme na začátku naší cesty za vlastním bydlením a Natálie nám vždy všechno trpělivě vysvětlila, její přístup je vysoce profesionální a zároveň lidský, díky ní jsme o krok napřed s hypotékou za výhodnějších podmínek. Děkujeme

Radka Rc 20. 7. 2022

Veliká spokojenost, velmi vstřícný a ochotný celý tým a paní Natálka za mě vše vyřídila a vždy s pozitivním úsměvem na tváři a nejen ona, ale i celý tým, velké Díky a doporučuji všem.

Andrea Patočková 7. 7. 2022

Byl jsem velmi spokojen. Děkuji.

Autodíly Nissan 4. 7. 2022

Jsem velmi spokojena.

Světla Jandová 23. 6. 2022

Oceňuji profesionální a lidský přístup, výbornou komunikaci a vstřícnost. Jsem velmi spokojena.

Alena Trochtová 2. 6. 2022

Velmi profesionální a lidský přístup. Jsem velmi spokojena. Tento tým doporučuji.

Gabriela Veve 1. 6. 2022

Velká spokojenost.

Miroslav Pop 1. 6. 2022

Výborný servis a péče o zákazníka

Tomáš Daňo 1. 6. 2022

Jsem velmi spokojená

Věra Popová 1. 6. 2022

Profesionální a rychlé jednání. Maximální spokojenost, mohu jenom doporučit

Miroslav Klein 25. 5. 2022

Byl jsem moc spokojen s profesionalnim pristupem a celkovým procesem. O nic jsem se nemusel starat, pani Vasikova vyresila financovani nemovitosti od A az do Z, nad rámec toho co musela. Děkujeme celému týmu za jeho práci.

Vojtěch Čermák 21. 5. 2022

Skvělá zkušenost. Děkujeme zejména paní Václavkové za osobitý přístup.

Jakub Merta 20. 5. 2022

Skvelá komunikácia, ochota a profesionalita. Kúpa bola pre nás bezproblémová, všetko vyriešili za nás, vybavili, čo bolo treba, hlídali deadliny. Boli sme celkovo velmi spokojní.

Nikola Kremláčková 19. 5. 2022

Paní Vašíková je skvělá, rychlá, spolehlivá a maximálně vstřícná. Komunikace s ní je velmi příjemná, ať již po telefonu anebo při osobním setkání.

Jana Gorčíková 3. 5. 2022

Profesionální a vstřícné služby. Snaha pomoci, nezjištně....to se v realitní džungli už dnes moc nevidí. A proto děkujeme a doporučujeme!

Veronika Bednářová 22. 4. 2022

Děkuji slečně Natálii Vašíkové za vyřízení hypotéky,ke koupi rodinného domu.Rychlý,příjemný a profesionální přístup. Mohu jen DOPORUČIT!!!

Ester Válková 15. 4. 2022

Profesionální přístup,skvělá komunikace,rychlé vyřízení hypotéky. Děkuji slečně Natálce Vašíkové.

Klára Válková 14. 4. 2022

Perfektní spolupráce, vše bez starostí a na míru. Vřele doporučuji. Jsou to profesionálové v oboru.

Veronika Florianová 7. 4. 2022

Děkujeme za profesionální přístup při koupi domu a rychlé vyřešení prodeje domu v Brně, kdy předchozí realitní kancelář nebyla schopna prodej realizovat. Přístup pí. Vašíkové byl na nejvyšší úrovni a často nad rámec její povinnosti. Vždy byla ochotna ihned jednat a vyřešit každý problém. Ještě jednou děkujeme. Zdenka a Vladimír Čapkovi

Daniela Čapková 21. 3. 2022

Naprosto profesionální přístup pana Ellera, sympatické vystupování. Vřele doporučuji.

Petra Ben Amor 2. 3. 2022

Prodáváte dům ? My už jsme ho prodali. Vše , co potřebujete k prodeji vaší nemovitosti , naleznete ve Znojmě na Vídeňské třídě v kanceláři PREMIA Reality. Reálné zhodnocení, profi přístup , slušnost.

Marek Formánek 1. 3. 2022

Děkujeme za pomoc s prodejem a vyřešení financování slečně Vašíkové za výhodných podmínek. V PREMIA pracují opravdu profesionálové, můžeme jen doporučit.

Natalie Kos 27. 2. 2022

Děkujeme realitní kanceláři za profesionální přístup a pomoc při koupi bytu.Hlavně děkujeme paní Natalii Vašíkové která nás provedla uskalím hypotéky.Když budeme potřebovat Vaše služby vždy se na Vás obrátíme.

Stanislav Ondrůj 19. 2. 2022

Spolupráci s realitní kanceláří PREMIA Reality, konkrétně s panem Milanem Ellerem hodnotíme velmi kladně po všech stránkách realizace koupě domu. Jednání pana Ellera je velice profesionální, vstřícné, pečlivé. Celý proces proběhl bez komplikací a v krátkém časovém horizontu se zajištěním veškerých právních služeb. Děkujeme za spolupráci!

Lucie Grygarová 17. 2. 2022

Na realitní kanceláře jsme neěslyšeli většinou moc pozitivního. Náš první obchod s touto realitní kanceláří a s paní Václavkovou naše prvotní obavy rychle rozptýlil. Příjemné jednání, vstřícnost, pomoc s financováním, vše v pořádku. Můžeme doporučit.

Jindřich Prokeš 25. 1. 2022

Rychlý obchod, dobrá informovanost, kompletní zajištění prodeje. Doporučuji :-).

Martin Pavlata 24. 1. 2022

Touto cestou chci poděkovat panu Milanu Ellerovi za strašne rychlou a přesnou dohodu o pronajmutí Garáže. Kdyby tento Makléř nebyl tak ochotný a flexibilní čekal bych na ni týden, on to zvládl za pár hodin takže ještě jednou děkuji :)

Sebastian Bugl 9. 1. 2022

S realitní kanceláří jsme doposud neměli žádnou zkušenost, o to více nás těší, že o nás bylo velmi dobře postaráno, touto cestou děkujeme paní Ing. Vašíkové, která nás provedla a pomohla při vyřízení všeho potřebného. Celý kolektiv je velmi vstřícný, ochotný a příjemný.

Markéta Habrová 3. 1. 2022

Se slečnou Vašíkovou z Premia Reality s.r.o., jsme řešili rezervaci bytu. Spolupráce byla velmi příjemná a konstruktivní. Vše bylo zařízeno k naší spokojenosti. Můžeme jenom doporučit.

Jaroslav Simandl 20. 12. 2021

Plně profesionální a vstřícný přístup. Své práci rozumí a dokážou rozumně poradit. Mohu jen doporučit.

Petr Kučeřík 16. 12. 2021

Můžeme vřele doporučit,profesionální jednání vše rychle provedené a vyřízené. Paní Vašíková se o vše postarala a byla velmi nápomocna při vyřízení hypotéky i pojištění. Tímto chceme poděkovat za skvělou spolupráci.

Renata Krchňavá 13. 12. 2021

Děkuji za profesionální přístup realitní kanceláře.Vsechno proběhlo jak bylo domluveno.Moc příjemné jednání děkuji paní Vaclavkove.

Martin Zpěvák 13. 12. 2021

Děkuji zaměstnancům realitní kanceláře za profesionální přístup a zprostředkování koupě bytu. Zvláště pak děkuji Ing. Natálii Vašíkové za laskavý přístup v jednání, zajištění hypotéky a veškerou další pomoc.

Marie Bartůňková 12. 12. 2021

Profesionální přístup.Spolupracuji s touto realitní kanceláří mnoho let a mohu jenom doporučit.Znalost místního trhu,lidsky přístup,flexibilita...prostě vse v pořádku.

Roman Smejkal 10. 12. 2021

Velmi profesionální, vstřícné a férové jednání. Pan Eller ochotně zodpověděl všechny mé otázky a zajistil vše potřebné. Na základě této zkušenosti realitní kancelář PREMIA Reality s.r.o. mohu všem zájemcům vřele doporučit.

Vladimír Vlk 6. 12. 2021

Nemovitost v Brně jsme prodávali přes RK PREMIA Reality s.r.o. Se službami jsme byli velmi spokojeni, jednali profesionálně a spolehlivě Tuto RK jsme proto využili ještě jednou, se stejným výsledkem. ,I v roce 2021 využíváme služby této námi osvědčené RK a jsme velice spokojeni a děkujeme,

Jaroslav Manhlater 3. 12. 2021

S přístupem realitní kanceláře v zastoupeni panem Ellerem jsem byla velmi spokojena, vždy mi vyšel vstříc ať už se jedna o prohlídku bytu či konzultaci.

Marie Vašinová 2. 12. 2021

Rádi bychom poděkovali slečně Ing. Vašíkové a to nejen za veškerou její pomoc při koupi bytu, vyřízení hypotéky a pojištění, ale také za to jaký je to spolehlivý, chytrý a pracovitý člověk. Od té doby stále udržujeme přátelské vztahy a jsme moc rádi, že jsme měli štěstí na tak skvělého člověka. Přeji PREMIA Reality, aby i nadále měla v týmu takto spolehlivé lidi. Ještě jednou velké díky!

Tomáš Rozmahel 30. 11. 2021

Spokojenost s realitkou, velmi profesionální přístup odevšech zúčastněných, především s Natalii Vašíkovou 10/10... Za me můžu vřele doporučit!!

Jaroslav Poláček 23. 11. 2021

S paní Václavkovou jsem prodal svůj menší byt a s panem Vašíkem jsem koupil větší - obojí proběhlo v relativním klidu v pohodové návaznosti, čehož si cením. Větší byt na Grohově byla skvělá investice a jsem rád, že dopadla i kvůli spolupráci s RK.

Ivo Válka 21. 11. 2021

Solidní a rychlé jednání, dobré fotky, dům byl dobře vidět, prodal se rychle a za dobrou cenu. Doporučuji

Macková Kateřina 20. 11. 2021

Rádi bychom poděkovali slečně Ing. Vašíkové a to nejen za veškerou její pomoc při koupi bytu, vyřízení hypotéky a pojištění, ale také za to jaký je to spolehlivý, chytrý a pracovitý člověk. Od té doby stále udržujeme přátelské vztahy a jsme moc rádi, že jsme měli štěstí na tak skvělého člověka. Přeji PREMIA Reality, aby i nadále měla v týmu takto spolehlivé lidi. Ještě jednou velké díky!

Ing. Michaela Pavlíčková 19. 11. 2021

Velice děkujeme za vstřícné přijetí a vyčerpávající informace, které nám byli poskytnuty při koupi nemovitosti a poskytnutí úvěru. Paní Václavková nám vždy vyhověla, jak v termínu prohlídky, tak osobní schůzky na pobočce. Paní Vašíková velice rychle a profesionálně zařídila vše ohledně vyřízení úvěru, čerpání a doložení dokumentů. S takovými lidmi je radost spolupracovat. Nedokážu si představit vše vyřizovat sama. Je to veliká pomoc.

Radka Nováková 20. 10. 2021

Děkujeme panu Ellerovi za rychlou a profesionální práci při prodeji naší nemovitosti. Doporučujeme využít služeb této realitní kanceláře.

Milan Petrovský 18. 10. 2021

Do naší první koupě nemovitosti jsem vstupovla, přiznám se, s určitou obavou a nervozitou. Ta ze mě postupně opadla a byla jsem s průběhem velmi spokojena. Koupi jsme realizovali přes Ing. Natálii Vašíkovou. Super vystupování, přímé jednání a navíc nám zajistila i financování koupě s lepším úrokem, než náš dlouholetý bankovní poradce. Doporučuji!

Pfreedom 68 12. 10. 2021

Chceme moc poděkovat za profesionální přístup a pomoc paní Václavková a Natalie Vašíkové s hypotékou a pomocí s veškerými papíry a podklady. Velice doporučuji ;)

Marie Vídenková 5. 5. 2021

Tomáš Herman 8. 7. 2017

Vysoce kvalitní služby, profesionální přístup makléřů, bezproblémová komunikace. DOPORUČUJI!

Tomáš Nesnídal 3. 4. 2017

Profesionalni pristup a komplexni sluzby!

Eliška Cirklová 11. 2. 2017

Přes PREMIA Reality jsme s přítelkyní pořizovali byt, jejich přístup byl naprosto profesionální. Jednoznačně firmu doporučuji...

Václavek Štěpán 6. 2. 2015
Všechny reference si můžete prohlédnout na Firmy.cz a Google recenze.